PUPPIES OP 10 FEBRUARI 2014 GEBOREN
Beyoncé is 30 november loops geworden en op 12 en 13 december gedekt
en de echo op 9 januari heeft laten zien dat Beyoncé drachtig is
Nestje van Beyoncé from Destiny’s Child (Beyoncé) verwacht februari 2014
FILM NEST
Beautyfield’s Deanston x Beyoncé from Destiny’s Child
Het is de bedoeling dat Beyoncé in de winter van 2013 haar nestje zal krijgen. Beyoncé heeft in 2010 haar 1e nestje gehad en in 2012 haar 2e nestje. Beide keren heeft ze laten zien dat ze een geweldige, toegewijde moeder is voor haar pupjes. Beyoncé is onze energieke, levenslustige Flatcoat met een zeer grote passie voor apporteren en of het nou een dummy is of een lege fles die in de boodschappentas moet; Beyoncé staat altijd klaar om het te doen. Daarbuiten heeft ze een heel zacht, aangenaam karakter en is uitermate vriendelijk voor alles en iedereen, verdere info over Beyoncé, zie Onze Honden en ook bij Dagboeken 2010 en 2012 is alles over Beyoncé en haar voorgaande nestjes te vinden.
Wij hebben voor Beyoncé een uit Duitsland afkomstige, in Nederland wonende reu gekozen, geheel van Zweedse afkomst, Beautyfield’s Deanston (Commic). Commic is een jonge, prachtige reu. Hij is heel enthousiast, dol op apporteren en daarbij heel baasgericht. Commic heeft een hele mooie stamboom, die mooi bij die van Beyoncé pas
t. Uit deze combinatie waaruit uitsluitend zwarte pupjes geboren zullen worden, verwacht ik zeer leuke, enthousiaste Flatcoatjes.
Roepnaam: Commic
Geb. datum: 19-03-2012
Gezondheidsuitslagen: HD B, PL vrij, Ogen vrij
Show: 1 Excellent & Junior CC, Dutch Clubshow 2013, 2 Excellent & RES. CC. Arnhem 2013
Werk: Retrievertest
Verdere informatie over Commic is op de volgende website te vinden: www.flatcastles.com
PUPPY STAMBOOM COMBINATIE
Vader Beautyfield’s Deanston | Calzeat Causa Commotion | Toffedreams Micmac Pow-Pow |
Huntermoon Female Intuition | ||
Black Mica’s for Honor and Glory | Hempth’s Vally-Vic | |
Black Mica’s That’s for Sure | ||
Moeder Beyoncé from Destiny’s Child |
Flat Castle’s Olympic Torch | Forgeway Park Royal |
Wizardwood Tawny | ||
Destiny Child from Olymphus Sparta | Swallowsflight Abel All Afire | |
Coco Chanel from Olymphus Sparta |
Uit deze combinatie zullen alleen zwarte pupjes geboren worden die bij ons in huis temidden van ons gezin en de andere Flatcoats zullen opgroeien. Serieus belangstellenden kunnen via de mail of telefoon contact met mij opnemen.